Het grootste en leukste koorfestival
in Zuid-West Nederland

 facebook  instagram57

Popkoor Alive

Popkoor Alive
Popkoor Alive
44
Bart de Jong
Nee
Zoetermeer
Zuid-Holland
Nederland
Popkoor Alive is een enthousiast, gemengd koor uit Zoetermeer. En mogelijk ook het gezelligste, als we de geluiden om ons heen mogen geloven. Voor iedereen die van Engelstalige popmuziek houdt. Onze (conservatorium geschoolde) dirigent Bart de Jong inspireert ons om kwalitatief steeds verder te groeien. En dat is nu al zeer duidelijk hoorbaar. Wij zijn opgericht in 2019, maar veel koorleden zingen al veel langer samen. Meest opvallende met betrekking tot ons koor in 2022 was het enorme enthousiasme. Opgevallen bij zowel de organisaties als het publiek. Ons koor bestaat momenteel uit 44 leden die verdeeld zijn over vier stemgroepen. We zien ernaar uit om weer te mogen optreden en ook de andere koren te horen.
Zondag 2 juni
Populair